legowiska dla psów

Forum: smycz

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• smycz
    dodał: ~sonia, 03-11-2008, 20:31
    witam mam 8 tygodniową sunie w domku... powolutku zaczynamy wychodzic na dwór, tylko ze ona wcale nie chce założyć szelek-puszorka a o zapięciu na smyczy juz nawet nie ma mowy?/ pomóżcie jak nauczyc ja tego??
  • spacery
    dodał: ~agnieszka, 18-11-2008, 15:05
    8 tygodniowa suczka jest za mala zeby ja wyprowadzac na dwor najpierw musi miec 2 podstawowe szczepionki a kazda szczpionka jest robiona w odpowiednim wieku yorka. a najpierw naluz swojemu pieskowi smycz na szyje i wogule jej nie zdejmuj niech caly czas w niej sobie biega do domu w ten sposob sie przyzwyczai.napewno da efekt
  • odpowiedz
    dodał: ~karola, 25-11-2008, 10:17
    ja zakladalam smycz i pozwalalam chodzic w ktorym kierunku chce tylko nie na ulice ;)
  • dziewczynka z yorkiem
    dodał: ~paulina smarsly, 22-06-2009, 12:13
    mam pytanie czy yorki lubią dzieci?
  • WAŻNE!!!! PROSZE PRZECZYTAĆ... :)
    dodał: ~Roksana , 13-07-2009, 17:49
    Cześć mam pytanie czy ktos z państwa jest zainteresowany aby pokryc swoją suczke :=) ??? oczywiście Yorka bo jestem bardzo chętna i zainteresowana aby mój pies- york z rodowodem który jest bardzo ładny i zdrowy pokrył suczke i miał z nią śliczne szczeniaczki...Prosiłabym aby ta osoba była miej więcej z Chorzowa lub Katowic lub troszeczke dalej miej wiecej z tych okolic jak już pisałam...Kiedy mój pies by pokrył suke NIE CHCE PIENIEDZY tylko prosze o 1 szczeniaczka Ponieważ słyszałam że musi ta 2 osoba tej 2 dać szczeniaka albo pieniądze wiec chcialabym szczeniaka,którym bym się na pewno zaopiekowała bardzo dobrze...Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze koniecznie PISAĆ NA TEN NR. = 13766165..DZIĘKUJE-Ten nr. jest z gg. :***

• dodał: ~psiara:), 29-07-2009, 14:28
    yorki nię lubią małych dzieci ponieważ same są małe i dość zywe a małe dziecko może przez przypadek zrobić krzywde takiemu małemu pieskowi
  • odp.
    dodał: ~DominikaW.., 06-08-2009, 22:17
    Ona\On musi się przyzwyczaić do środowiska !!
    Jak już się przyzwyczai to możesz spróbować iść na spacer !!
  • szelki dla yorka
    dodał: wito, 06-08-2009, 22:25
    Dobrym rozwiązaniem na początek jest założenie pieskowi samej delikatnej (cienkiej) obroży, luźno przywieszonej do szyi. York się do niej z czasem przyzwyczai. Pierwsze dni są zawsze najgorsze, ale po tygodniu już powinno być ok.
    Gdy york się przyzwyczai do obroży można delikatnie próbować wyjść z nim na spacer na smyczy. Jednak pamiętajmy aby nie ciągnąć na siłę psa na smyczy za sobą, bo się przestraszy. Dobrym rozwiązaniem jest ciągłe wołanie na Niego i zachwalanie jak ślicznie za nami idzie.
  • BARDZO WAŻNE
    dodał: ~SuperBlanka1, 23-09-2009, 15:03
    Jak namówić rodziców na Yorka .Hciałabym mieć Yorka ale jest problem rodzice uważają że jestę nieodpowiedzialna CHOCIAŻ ZAJMUJE SIĘ DWÓJKĄ BRACI -jeden ma 7lat,a drugi 10.Ja mam 11 i uważam że jestę odpowiedzialna , a na Yorka czekam już 2 lata nawet już powiedziałam rodzicom że przez miesiąc będę o 6.00 wstawała i wychodziła z zabawką dopiero jaest drugi dzień a mama powiedziała że i tak będę musiała czekać jeszcze troczszeczkę.Niewiem jak przekonać rodziców na Yorka .WIĘC JAK KTOS MA JAKIEŚ RADY SPRAWDZONE TO NIECH PISZE BO MI BARDZO NA YORKU ZALEŻY ,A POMYSŁY JUŻ MI SIĘ WYCZERPUJĄ.
  • hej
    dodał: ~marzena 21, 08-10-2009, 14:41
    ja mam 6 miesiecznego yorka i kiedy moge ja dać pokryć odpiszcie czekam
  • hej
    dodał: ~,,.,.,.,.,..,,..,,, 08-10-2009, 21:06
    Sunię można pokryć po skończeniu 18 miesięcy.

• dodał: ~yoyoy, 09-11-2010, 11:40
    yorki mogą wychodzić na dwór bez smyczy, np. przed dom?

• dodał: ~yoyoy, 09-11-2010, 11:41
    yorki mogą wychodzić na dwór bez smyczy, np. przed dom? ... [4 miesięczne]

• dodał: ~Gracja, 09-11-2010, 16:56
    Jeżeli masz dom z ogrótkiem, ogrodzony, albo daleko od jezdni, to owszem należe szczeniaczka wypuszczać bez smyczy, ale terzebo go pilnować aby nie zjadł czegoś.

• dodał: ~Anka, 13-11-2010, 12:07
    Mam pytanie, kupiłam smycz mojej suczce i chialabym iść już dziś z nią na krótki spacer, ma ona 3,5 miesiąca. Powinnam już to zrobić?

Strona 1 z 2    Następna »

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
l e v t 2 s
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć