legowiska dla psów

Forum: Szelki DLA YORKA :)

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Szelki DLA YORKA :)
    dodał: ~majaa, 13-01-2010, 14:57
    Witam Mam Pytanko czy szelki są odpowiednie dla Yorka ? Czy kupić lepiej normalną smycz? :)
  • Szelki dla yorka
    dodał: ~Ania, 13-01-2010, 15:18
    Lepsze są szelki dla yorka, bo nie uciskają gardła. Moja sunia ma problemy z tchawicą i często się przydusza jak nosi smycz dlatego zawsze chodzi w szeleczkach.
  • Szelki dla Yorka
    dodał: ~Oliwia, 07-01-2011, 16:58
    Tak lepiej kupić szelki mój piesek się dusi jak nosi obroże więc polecam szelki są one bezpieczne i oczywiście nie uduszą twojego pupilka :)))
  • Szelki dla Yorka
    dodał: ~Gaga, 18-09-2011, 16:34
    Polecam zdecydowanie szeleczki, gdyż piesek ubrany w nie nie poddusza się jak to bywa w przypadku standardowej smyczy i obroży.
  • Czy mogę dopuśćić moją yoreczke
    dodał: ~xyz, 18-09-2011, 18:46
    Zgadzam się szelki najlepsze.
  • Szelki dla Yorka
    dodał: ~Masza, 18-09-2011, 21:46
    Teraz jest tak ogromny wybór tych akcesoriów że można przebierać w szeleczkach materiałowych a skończywszy na tych ze świecącymi cyrkoniami. Ja jednak osobiście wole te szerokie, bowiem idealnie opinają ciało mojego yorka a tym samym nie wbijają się w nie kiedy piesek zbyt mocno pociągnie za smycz.
  • szeleki - problem;)
    dodał: ~miła osóbka xd, 20-09-2011, 20:38
    a czy one nie przestawiają kości?
  • Szelki dla psa
    dodał: ~Misza, 06-12-2011, 10:42
    Witam
    Szerokie szelki dla yorka są najlepsze bo nie podduszają psa kiedy chce się niespodziewanie wyrwać z do pszodu. Zwykła obroża najczęściej uciska krtań yorka i przez to bardzo często kasła.A przy szelkach nie ma tego problemu. Szerokie szelki najlepiej aby były uszyte z miękkiego i dobrze przylegającego do ciała materiału. Ładne widziałam w sklepie York Shop

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
r h 5 k w 2 8
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć