legowiska dla psów

Forum: Ubranka dla psów na deszcz

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Ubranka dla psów na deszcz
    dodał: ~Kasia, 27-08-2010, 19:40
    Witam.
    Mam yorka wystawowego - z długim włosem i mam kłopot z wyprowadzaniem go podczas deszczu. Jego włos ciągnie się po ziemi moczy i kołtuni. Szukam dobrego ubranka. Widziałam że York Design ma fajne kurteczki, i tu moje pytanie - czy ktoś już ma taką kurteczkę i czy jest tak fajna jak pokazują na zdjęciach
  • Ubranka dla psów
    dodał: ~Monik, 28-08-2010, 11:18
    Posiadam ubranko firmy York Design i jestem z niego bardzo zadowolona, jednak nie jest to kurtka tylko dres polarowy. Ale patrząc na jakość wykonania ubranek może pani kupować w ciemno.
    Robi się chłodno więc warto zabezpieczyć swojego pupila przed chłodem. Ja zamierzam kupić jeszcze jedną kurtkę różową.
  • Ubranka York Design
    dodał: ~Dasza, 28-08-2010, 11:22
    Nie ma co mówić oni są najlepsi ! a wybór ubranek jaki mają w swoim sklepie powala na kolana ! Patrzyłam na inne sklepy internetowe w Polsce i za granicą, ale nikt nie dorównuje im w ilości oraz jakości ubranek. Z czystym sumieniem polecam markę York Design.
  • Zakładaj papiloty!!
    dodał: ~Gracja, 28-08-2010, 14:14
    yorkom wystawowym trzeba zakładać papiloty, to uniknie przed zabrudzeniami sierści, kołtunieniem i wyzieraniem włosa. Dziwne że tego nie robiłaś to podstawa.
  • Poczytaj o zakładaniu papilotów w necie:)
    dodał: ~Gracja, 28-08-2010, 14:20
    a i jeszcze papiloty powinno się zdejmować co 2dni i włos smarować olejkiem i z powrotem zakładać papiloty. No i raz w tygodniu trzeba wykąpać psa i znowu założyć papiloty:)Poczytaj o tym w necie:)
  • Ubranka dla yorków
    dodał: ~Dasza, 28-08-2010, 14:26
    P.Gracjo dziękuję za info ale wydawało mi się ze przy tak gęstym włosie jaki ma mój York to zbyteczne. Chcę go tylko ochronić przed zabrudzeniem i zmoknięciem podczas spacerów. Wydaje mi się, że papiloty również w takiej sytuacji się zamoczą. A nie wyobrażam sobie żeby nie wychodzić z yorkiem przez tydzień na spacer tylko przez złą pogodę.
  • Ubranko na papiloty
    dodał: ~Gracja, 28-08-2010, 16:25
    To wspaniale że pani york ma bardo gruby włos,ale nawet taki włos należy chronić przed zniszczeniem. Papiloty powinien nosić każdy york wystawowy z którym ma się większe plany wystawowe:).
    Samo ubranko nie wystarczy przed zabrudzaniem, ponieważ włosy na łapkach i po bokach będą wychodziły, a papiloty zwiąż te włosy. Wtedy kupuje się ubranka na papiloty:)
    Proszę mi zaufać papiloty ochraniają włos przed zniszczeniami i kołtunami:)Nawet najgrubsze włosy trzeba chronić
  • Poczytaj sobie :)
    dodał: ~gracja, 28-08-2010, 16:41
    http://www.yorki.boo.pl/papiloty-u-yorkshire-terrier-a/

http://www.yorki.boo.pl/papiloty-u-yorkow/

http://www.ubrankadlapsow.com/akcesoria/inne/papier-na-papiloty-dla-yorkow.html

http://www.york-shop.pl/ubranka-papiloty-c-22.html?osCsid=f1c8765a18112828c090a3895e1cfe55
  • Ubranko
    dodał: ~Dasza, 28-08-2010, 17:20
    No tak, ale ja chce ubranko tylko takie, które zabezpieczy yorka przed błotem i wilgocią.

• dodał: ~Gracja, 28-08-2010, 21:00
    jak chcesz takie ubranko to na zimę kub mu kombinezon ortalionowy. a na deszczową wiosnę i jesień możesz kupić ortalionową pelerynkę bądź dres ze spodniami
  • Ubranka dla yorków
    dodał: ~Dasza, 29-08-2010, 18:16
    Właśnie kupiłam nieprzemakalną kurtkę w sklepie www.ubrankadlapsow.com jak ją otrzymam to napiszę czy jest ok
  • Ubranka dla yorków
    dodał: ~Dasza, 31-08-2010, 19:43
    Witam ponownie !
    Słuchajcie dzisiaj dostałam kurteczkę (nawiasem mówiąc bardzo szybko) Zadzwoniłam do firmy York Design i zamówiłam telefonicznie. Dzisiaj rozpakowuję paczkę i co widzę ?
    Śliczne ubranko na moją kruszynkę ! Jest po prostu rewelacyjne. Specjalnie sprawdzałam pod wodą czy ubranko nie przemaka i jest ok.
    POLECAM UBRANKA FIRMY YORK DESIGN !!!
  • Ubranko
    dodał: ~Kiki, 20-09-2010, 07:19
    Mam pytanie
    Jakie ubranka polecacie na zimę ? zastanawia, się nad kurtką.

• dodał: ~Gracja, 20-09-2010, 16:58
    kurtka, a na bardzo zimne dni to kombinezon ortalionowy. Mogą być też płaszczyki, pelerynki zimowe, bluzy zimowe
  • Ubranko dla yorka
    dodał: ~Martika, 26-09-2010, 21:46
    Rok temu kupiłam w firmie York Design przepiękną kurteczkę dla mojej Lusi jednak z niej wyrosła. Dzisiaj zadzwoniłam do nich bo nie mogłam znaleźć takiej samej na ich sklepie. Okazało się że co roku wymieniają kolekcję, ale mają ten materiał i bez problemu uszyją mi taką samą. POlecam bardzo tą firmę.

Strona 1 z 2    Następna »

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
x 4 3 h n d v
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć