legowiska dla psów

Forum: Ubranka dla yorków

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Ubranka dla yorków
    dodał: ~Weronika K, 13-10-2012, 08:59
    Witam wszystkich forumowiczów
    Mam pytanie odnośnie ubranek dla yorków :) Czy faktycznie należy im kupować ciuszki na zimę ? Pytam bo widziałam bardzo dużo piesków które są ubierane w zimie i nie wiem czy to tylko moda czy faktycznie jest im aż tak zimno że trzeba kupować im ciuszki.
  • Ubranka dla yorków
    dodał: ~Dorota, 28-10-2012, 11:51
    Witam
    Ja nie wyobrażam sobie żeby nie ubierać swojego piesiulka w ubranko. Późną jesienią oraz zimą mój Demon za każdym razem trzęsie się z zimna wychodząc ze mną na spacer. Już dwa lata temu kupiłam mu ciepła kurteczkę w sklepie York Design a teraz zamierzam jeszcze sprezentować mu ciepły dresik z polaru.
    Osobom które chcą kupić swojemu yorkowi fajne i tanie ubranko polecam ten sklep http://www.ubrankadlapsow.com/
  • Ciuszki
    dodał: ~Internetowa, 31-10-2012, 15:45
    Ja kupuje tylko i wyłącznie w tym sklepie. Mają bardzo ładne i praktyczne ciuszki dla yorków. Mój Ananas jest nieco większy niż opisuje to standard rasy jednak marka York Design to specjaliści i profesjonaliści w każdym calu - uszyli dla mojego psiaka piękne ubranko na mirę.
  • Ubranie dla psa
    dodał: ~Weronika Kawka, 01-11-2012, 17:38
    Mam do Was pytanie odnośnie tej firmy.
    Czy oni szyją branka tylko dla yorków czy może jeszcze dla innych ras, bo ja mam buldożka francuskiego który wymaga rekonwalescencji i chciałam mu kupić ciepły ciuszek.
  • ubranka
    dodał: ~renatka, 03-11-2012, 16:32
    Yorki to bardzo delikatne pieski, szybko się przeziębiają i jest im zimno dlatego ubieranie ich to konieczność i troska o ich zdrowie a nie fanaberie właściciela
  • Ubranko dla pieska
    dodał: ~Danuta K, 09-11-2012, 10:58
    Popieram Ciebie Renatko w stu procentach. Wprawdzie sama nie mam yorka lecz chińskiego grzywacza jednak i one potrzebują w zimie ciepłych ubranek. Nie wyobrażam sobie aby późną jesienią oraz zimą wyjść na spacer ze sunią bez ciepłego ciuszka.
  • ubranka dla yorków
    dodał: wito, 10-11-2012, 08:14
    Ja od kilku lat posiadam ubranka dla yorków które kupiłam w USA. Wprawdzie nie są takie ładne jak obecnie można kupić w sklepach ale i tak spełniają swoje zadanie - przede wszystkim są ciepłe i wygodne.
  • Ubranka dla psów
    dodał: ~Dorota K, 11-11-2012, 13:42
    Ubranka dla psów były i są swego rodzaju anomalią. Jedni są za tym aby ubierać psa w zimie, drudzy zaś za tym aby bezwzględnie tego nie robić. Ja jeszcze kilka lat temu (jak nie miałam yorków) byłam zdania że nie powinno się ich ubierać. Jednak teraz nie wyobrażam sobie aby moje yorki chodziły późną jesienią oraz zimą bez ciepłych ciuszków.
  • Ubranka dla psów
    dodał: ~Dorota K, 11-11-2012, 13:45
    Dodam jeszcze że najlepszą firmą szyjącą ładne i praktyczne ubranka dla psów z jaką dotychczas się spotkałam jest oczywiście marka York Design.
  • Ciuszki dla piesków
    dodał: ~Didi , 13-11-2012, 07:31
    Potwierdzam. W tej firmie mają naprawdę bardzo duży wybór ubranek (chyba największy w Polsce). Oprócz tego ubranka szyte sąnaprawdę z gustem . Również ich polecam
  • ubranka
    dodał: ~Aszi, 15-11-2012, 20:03
    Jesteście pewni/pewne że psy w zimie powinny chodzić w ubrankach ?
  • Ubranie dla psa
    dodał: ~Anna K, 17-11-2012, 08:49
    Aszi nie wiem jak u Ciebie ale moje yorki w ogóle nie chcą wychodzić w zimie na dwór. Jak założysz pieskowi ciepłe ubranko to bez problemu będzie chciał spacerować nawet na dużym mrozie.
    No chyba że chcesz żeby Twój yorczek przez całą zimę załatwiał się w domu :) czego oczywiście nikomu nie życzę :)
  • ubranka
    dodał: ~Anna Siwiec, 20-11-2012, 19:13
    Jak dla mnie yorki to jedna z nielicznych ras, które muszą nosić ubranka w zimie.
  • ubranka
    dodał: ~Anna K, 09-12-2012, 13:58
    oj tam , nie tylko w zimie Mój lata też w koszulce latem - dodaje mu nieco uroku :)
  • Ciuszki
    dodał: ~Matylda, 12-12-2012, 20:22
    Hehehe moje też latają ale w ubrankach na papiloty :) Co do zimowych kreacji to biegają w ciepłych dresikach :)

Strona 1 z 2    Następna »

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
y s a i u r
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć