legowiska dla psów

Forum: USG cena badania

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• USG cena badania
    dodał: ~Kaśka C., 16-01-2011, 00:13
    Witam wszystkich forumowiczów. Nasza suczka właśnie zostałam pokryta, w związku z czym mam pytanie. Czy ktoś z Was orientuje się może jaka jest cena badania USG, które stwierdza ilość szczeniąt w miocie? Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

• dodał: ~Gracja, 16-01-2011, 10:58
    W moim mieście jest to cena 35-40zł. Zrób badanie w 4-5tygodniu ciąży;)

• dodał: ~Iwona, 21-01-2011, 11:03
    a ja radzilabym tydzien przed planowanym porodem zrobic zdjecie rtg ktore kosztuje 50 zl
  • USG cena badania yorka
    dodał: ~Zako, 15-08-2011, 08:55
    U mnie lekarz weterynarii bierze 50 PLN i chyba taka cena obowiązuje prawie wszędzie :).
  • USG cena badania
    dodał: ~właścicie yoreczki, 18-08-2011, 13:28
    Do Zako.
    Nie wszyscy weterynarze mają ceny z kosmosu, zrzynają ile się da z właścicieli psów a guzik potrafią. Nie wszyscy weterynarze gapią się w monitor jak ciele na malowane wrota, cmokają, wzdychają, sami nie wiedzą co widzą a potem krzyczą 50 zł. U mnie weterynarz za USG bierze 35 zł i zawsze mam na 100% potwierdzoną ciążę u suki. Nawet ilość szczeniąt się zgadza. I do takiego weterynarza są dłuuuuugie kolejki, trzeba się zapisywać prawie tydzień wcześniej. A u partaczy i zdzieraczy pusto kiedy tylko się nie wejdzie do ich gabinetów. No ale takie wety niedouki to za samo dzień dobry bez psa we własnym gabinecie krzyczą 50 zł dlatego ich gabinety należy omijać szerokim łukiem.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
9 w a j z
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć