legowiska dla psów

Forum: Uszy u Yorka

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Uszy u Yorka
    dodał: ~Aneciak, 01-02-2012, 13:30
    Mam 3 miesięcznego yorka...uszka dopiero zostały podcięte..mam pytanie czy staną mu jeszcze uszka..martwi mnie to...
  • uszka
    dodał: ~Ania, 01-02-2012, 15:55
    Hej, moja sunia ma 2 miesiace i te jej nie staly uszka, na 2 dni jej skleilam, i ugotowalam galaretkę z kurzych nozek (kupujesz kurze lapki, do tego gotujesz marchewke i pietruszke tylko musi sie dlugo gotowac i kawalek kurczaka piersi) pozniej miesza sie mieso rozdrobnione z marchewka pietruszka i zalewa wywarem w ktorym sie wszystko z nozkami gotowalo. podaje sie galeretke przez kilka dni- moja pierwsza suczka starsza ja uwielbiala bo tez jej podawalam i ta mala tez:) mozesz na kilka dni skleic uszka a pozniej codzien intensywnie masowac przy nasadzie. po tych zabiegach mojej sterczą jak szalone:)))))))
  • :)
    dodał: ~Aneciak, 01-02-2012, 19:07
    Byłam dziś na strzyżeniu i pani powiedziała,ze jest już za późno na to by uszka stanęły...zmartwiło mnie to bardzo..
    Mam nadzieję,że galaretka wraz z plastrami pomoże:)
  • Uszy u Yorka
    dodał: ~Misza, 01-02-2012, 19:09
    Aneciak a ile Twój york ma miesięcy ?
    dodał: ~Aneciak, 01-02-2012, 19:11
    # miesiące:)
    dodał: ~Aneciak, 01-02-2012, 19:12
    3 miesiące:)
  • Uszy u Yorka
    dodał: ~Misza, 01-02-2012, 19:13
    E to spokojnie gdzieś czytałam na tym forum o jakimś specyfiku który jak podasz to z pewnością staną bez problemu
  • Uszy u Yorka
    dodał: ~Misza, 01-02-2012, 19:16
    o mam :) cytat
    "W takim wypadku należy podać środek na wzmocnienie chrząstki usznej. Ja podawałem lek o nazwie Cystaid (jest to kuracja 14-to dniowa) ale również można podawać Synoquin.
    Po rozmowach z moimi kolegami ponoć ten drugi środek jest o wiele lepszy."
    dodał: ~Aneciak, 01-02-2012, 19:25
    Bardzo dziękuję...za pomoc..
    Mam jeszcze tylko jedno pytanie...
    "Czy uszka powinny być ostrzyzone do połowy czy całe...by sierść dodatkowo ich nie obciążały?"
  • Uszy u Yorka
    dodał: ~Misza, 01-02-2012, 19:37
    Tak tak !
    ciągle je strzyż i podklejaj. No i oczywiście nie zapomnij o lekach :)
    Mojej pomogło po samym klejeniu ale lepiej dmuchać na zimne :)
  • uszka i waga
    dodał: ~Ania, 02-02-2012, 13:41
    a ile waży Twój piesek? moja ma dwa miesiące i 10 dni i waży 920 gram. Piszę tutaj BO NIKT OD JAKIEGOŚ CZASU MIMO ZE KAZDY TUTAJ MA YORKA NIE EJST MI W STANIE NAPISAC NIC APROPOS WAGI... Nie wiem czy to dużo na suczkę york ktorej rodzice wazyli 1.9 i nie cale 2,5 kg. jak to rokuje... niech mi ktos w koncu odpowie...
  • Waga
    dodał: ~Sylwester, 05-03-2012, 09:07
    ja mam pieska ma 9tyg i warzy 630 gram ale suczki są ponoć troszkę cięższe wiec uważam ze waga jest ok ;)
  • WITAM WSZYSTKICH
    dodał: ~:), 05-03-2012, 09:28
    Pozwolę sobie przyłączyć się do tematu ja mam pieska
    10 tyg i od początku jak go kupiłem stały mu uszka mam go 2 tyg ale nie w 100% , przy chrząstce ma dosyć stabilne ale same koniuszki gdzieś tak 1/3 są troszke jakby z falowane stoją ale nie do końca perfekcyjnie.... Jak uważacie same staną do perfekcji czy moze podac jakieś witaminy , tak na wszelkie ale??? jak tak to co ????
    Pozdrawiam
  • mojemu PIxelkowi uszka stanęły dopiwro w siódmym miesiącu!!!
    dodał: ~homeopatyczna, 23-05-2012, 17:50
    nie klejcie uszek (trzeba umieć to robić bo złamiecie cgrząstkę po nieodpowiednim klejeniu), masujcie cosziennie kilka razy dziennie. Mój był kłapciuch bardzo długo i ja już sobie odpusciłam wszystkie zabiegi.Kleiłam plastrami ale o mało nie zafundowałam mu zapalenia ucha, bez sensu.Jak mają stanąć to staną uwierzcie i nie ma normy czasowej kiedy czy w drugim czy w szóstym miesiącu. Mój ma uszy wielkie jak nietoperz i stanęły dopiero w okolicy szóstego siódmego meisiąca.Wszystko w swoim czasie. cierpliwości.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
5 7 x g i 9
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć