legowiska dla psów

Forum: waga,ile dawać karmy (?)

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• waga,ile dawać karmy (?)
    dodał: ~Karina, 08-12-2011, 16:29
    Mia ma 8 tyg i waży ok 400g. Jej mama ważyła 1,6kg, tato podobnie. Czy jej waga jest prawidłowa ? Nie mam pojęcia jak ją karmić bo Pani od której ją kupiłam nie daje znać. Mam ją od tygodnia w dzień, która przywieźli mi ją, kobieta powiedziała, że mam dawać jej 10 kuleczek x3 razy dziennie karmy. No i stopniowa mam zwiększać jej to. Ale nie wiem co ile,ile...No i mam problem z nią bo nie chce pić z miski... próbowałam już wszystkich sposobów. Musze nabierać wodę do strzykawki i stopniowo lać wodę na dłoń w której robię dołek... wtedy za jednym razem wypije nawet do 5 ml ale jest to troszkę uciążliwe i nie chce jej do tego przyzwyczajać.

• dodał: ~Paulina, 15-12-2011, 13:42
    może ta pani od której kupiłaś cie oszukała i dała ci kundelka zamiast yorka? prawidlowa waga yorka to 1,500.

• dodał: ~8ge, 15-12-2011, 18:24
    co do karmienia to najlepiej będzie jak porozmawiasz z wetam, albo po prostu zerkniesz na tył opakowania gdzie jest dawkowanie.Co do picia to może miseczka jest za wysoka. Jeżeli będzie jadła suchą karmę to sama będzie piła. A to co pisze paulina to brednie\a jeszcze jedno jaką karmę jej dajesz?

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
e t 3 w j 1
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć