legowiska dla psów

Forum: Waga pieska!!!

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Waga pieska!!!
    dodał: ~gabryiela, 17-07-2012, 20:15
    Witam mój piesek ma 12 tyg i waży 400g. Mam też z nim problem bo nic nie chce jeść oprócz gotowanego mięsa i to jeszcze bez ryżu czy marchewki. Jak go przekonać do innego jedzenia. Proszę o radę.
  • Waga yorka
    dodał: ~Misza, 17-07-2012, 20:43
    Witam
    Powiem Ci szczerze że jak na ten wiek to Twój yorkshire terrier naprawdę mało waży. Co do karmy to normalna rzeż że dając mu najsmakowitsze kąski nie będzie chciał jeść niczego innego. Postaraj się go lekko przegłodzić i wówczas dać mu suchą karmą , ale taką markowej firmy - a nie taką jak sprzedają w supermarketach. Polecam Royal Canin
  • Waga pieska.
    dodał: ~Magda, 18-07-2012, 19:15
    Wow to malutko! Mój ma 8 tygodni i waży 670g a drugi ma 1 rok i 7 miesięcy i waży 2,8kg. Karma polecona przez osobe wyżej nie jest dobra. Jest droga, a po za tym zawiera rakotwórczy składnik, więc nie polecam. Nie dawaj mu nic ludzkiego poprostu w końcu zgłodnieje i zje. Musisz tez pamiętac że psy się karmi o stałych porach! Wybierz sobie godziny i codziennie o tych godzinach dawaj mu karme. Jeżeli nie zje przez godzinke to zabierz miske. W końcu zadziała.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
s 3 5 y 2 l b r
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć