legowiska dla psów

Forum: waga szczeniaczka tygodniowego

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• waga szczeniaczka tygodniowego
    dodał: ~rr, 18-03-2010, 21:41
    ile powinny przybywać na wadze yorczki ,od momentu urodzenia
  • Info. z tej strony
    dodał: ~......, 20-03-2010, 22:58
    Szczeniaczki po sześciu dniach powinny podwoić swoją masę ciała (którą miały przy urodzeniu), po 20-30 dniach powinny ją potroić.
  • waga
    dodał: ~ange7, 24-03-2010, 11:39
    mój ma 10 tygodni i waży 1 kg i 10 dag. i jak to rokuje???

• dodał: ~....., 24-03-2010, 15:43
    Waga pani Yorka jest troszkę za duża Ale niewiele:)
    Proszę się nie przejmować tym Wydaje mi się że pani york nie powinien przekroczyć 3,5kg. Musi pani zadbać ot aby piesek miał dużo ruchu na świeżym powietrzu to na pewno pomoże z rzucić zbędne gramy:)

• dodał: ~Anita, 25-03-2010, 18:02
    nasz yorczek ma prawie 5 miesiecy i wazy 1kg? czy to jest dobra waga dla miniaturki?
  • Nie ma takiej rasy jak Yorkshire terrier miniaturka. York mniejszy czy większy to york.:)
    dodał: ~....., 25-03-2010, 18:54
    Yorki nie dzielą się na miniaturki.
    Yorkshire Terrier ważący 1kg czy 3 kg to ja sama rasa. tylko jeden jest mały a drugi jest większy.
    Trudno jest mi powiedzieć ponieważ nie wiem jakiej wielkości jest twój york. Ale waga jest raczej dobra jak na "miniaturkę"
    PS
    "miniaturkę"napisałam w nawiasie ponieważ Rasa York nie dzieli się na pod-rasie
  • "miniaturka"
    dodał: ~Anita , 01-04-2010, 10:58
    chodzilo mi o to ze york ktorego kupilam mial byc malutki :-) tzn. nie wazyc 3kilo tylko ok.2 w wieku doroslym; potocznie ludzie mowia o tych mniejszych yorkach - miniaturki :-)

• dodał: ~....., 01-04-2010, 14:47
    Raczej pani york nie będzie ważył więcej niż 2kg.
  • waga
    dodał: ~kk, 07-04-2010, 16:35
    Mój york to rodowodowy york. W wieku jednego roku ważył 2 kg,gdy miał 2 lata ważył ponad 3kg. Wcale go nie tuczyłam,jadł zawsze suchą dobrej jakości karmę, tyle ile przewidywała norma. Dziś ma 5 lat i jest również na dobrej jakości odchudzającej suchej karmie,ale niestety waga nie spada. Śmieję się,ża ma ciężkie kości i narządy.. Fakt,że jego klatka piersiowa jest dobrze rozbudowana,ale doskonale czuć jego żebra. Pewnie ma wielkie serduszko,bo potrafi bardzo kochać. Ale 3 kg to dużo na psa? Przecież koty są większe. To mały woreczek kartofli.
  • waga
    dodał: ~kk, 07-04-2010, 16:35
    Mój york to rodowodowy york. W wieku jednego roku ważył 2 kg,gdy miał 2 lata ważył ponad 3kg. Wcale go nie tuczyłam,jadł zawsze suchą dobrej jakości karmę, tyle ile przewidywała norma. Dziś ma 5 lat i jest również na dobrej jakości odchudzającej suchej karmie,ale niestety waga nie spada. Śmieję się,ża ma ciężkie kości i narządy.. Fakt,że jego klatka piersiowa jest dobrze rozbudowana,ale doskonale czuć jego żebra. Pewnie ma wielkie serduszko,bo potrafi bardzo kochać. Ale 3 kg to dużo na psa? Przecież koty są większe. To mały woreczek kartofli.
  • waga yorka
    dodał: ~kasia, 07-04-2010, 20:35
    york ważący 50dkg. w wieku 10 tygodni to chyba za mało?

• dodał: ~....., 07-04-2010, 21:16
    Chociaż jeżeli piesek jest malutki może większa waga była by za duża. Najlepiej jest skonsultować się z wetem. Jaką karmą karmi pani swojego pieska???
  • Tak na marginesie
    dodał: ~66Kaqa, 08-04-2010, 14:11
    Yorki najwięcej mogą ważyć 3kg. a więc proszę sie nie martwic natomiast jeżeli york waży więcej niż 3kg. to ma nadwagę.. i trzeba przejść na ścisłą dietę..
  • POMOCY
    dodał: ~ewiczek3, 04-05-2010, 13:50
    witam wczoraj dostalam sunie , na zdjeciach byla sliczna malutka , powiedzieli mi ze rodzice mama wazy 2,5, a tata 1,8 , mala ma 10 tygodni, waga moja dla ludzi elektroniczna wykazala ze ma 2,7kg :( jestem zalamana co robić, nie moglam jej zostawic z tymi ludzmi czulam ze jest strasznie samotna i kocham ja ale chcialabym by byla malutka :(

• dodał: ~....., 04-05-2010, 16:16
    ale czy to ważne ile waży york. Czy dlatego że jest większa masz jej nie wziąć??
    I jeszcze jedno taka waga może kłamać. Najlepiej będzie jeżeli zważysz ją na takiej małej wadze elektronicznej do 5 kg.
    I jeszcze jedno twoja sunia może jest taka grubiutka ponieważ mogła być przekarmiana jeżeli jest nicka i nie długa a brzuszek ma duży i przy dotyku nie czuć jej żeber może to być nadwaga.więc nie skreślaj je dlatego że jest grubiutka. Każdy piesek jest uroczy

Strona 1 z 4    Następna »

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
q x w v
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć