legowiska dla psów

Forum: Waga szczeniaka

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Waga szczeniaka
    dodał: ~Lena, 08-02-2011, 21:33
    hej mam suczke rasy york ma 10 tygodni waży 80dkg a chciałam się dowiedziec czy jak na jego wiek jest waga dobra czy za duża czy za mała z góry dzieki:)

• dodał: ~agula198, 13-02-2011, 13:52
    hej ja mam pieska 12 tyg waży 80 dkg i tez nie wiem czy to dobra waga i jaki urośnie
  • Oczywiście :)
    dodał: ~Natalia, 14-02-2011, 20:07
    Lena chcę Ci powiedzieć ,że to bardzo dobra waga a ile ważą rodzice pieska w ten sposób się dowiesz jak byś mogła to napisz mi i ci powiem ile mniej więcej będzie ważył.A i jeszcze czy to miniaturka czy średni czy duży piesek. :)
    Pozdrawiam :D

• dodał: ~Lena, 14-02-2011, 22:25
    Rodzice: ojcec 1.30kg matka 2kg wiem, że według rodziców piesek ma byc mały kupiłam go jako miniaturka nie zalezy mi na suni żeby miała 1 kg ale żeby była z tych mniejszych. Co do rodziców to nie widziałam ich bo mi sunie dowiezli do połowy drogi ale z ogłoszenia pisało że rodzice do obejrzenia na miejscu wiec chyba nie mieli powodu kłamac...ale róznie bywa dlatego pytam podając wage suni może ktoś sie orientuje..?
  • Lena i Natali
    dodał: ~gracja, 15-02-2011, 00:17
    Do leny; Psiaczek może w przyszłości możyć ok. 1,6-2kg.
    Natalia; nie ma podziału yorków na miniaturki, średnie i duże. Yorkshire terrier to tylko jedna nazwa bez żadnych miniaturek, średnich, czy dużych. Jeżeli ktoś pisze yorki miniaturki , to tylko taki chwyt reklamowy. Yorki powinny ważyć w wieku dorosłym nie więcej niż 3,5kg. a we wzorcu jest napisane żę waga nie powinna przekaraczać 3,2kg

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
p 0 v w 8 g l b
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć