legowiska dla psów

Forum: Waga yorka

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Waga yorka
    dodał: ~Ania, 07-02-2011, 11:10
    Witam moja sunia ma aktualnie 9 tyg i 4 dni waży ok 80dkg jak myślicie jakiej bedzie wagi w dorosłym wieku. Rodzice byli tatus 1,30kg i mama ok 2kg z góry dziękuje :)

• dodał: ~Ania, 07-02-2011, 21:47
    halo czy ktoś mi udzieli jakiejś informacji??

• dodał: ~monika, 07-02-2011, 23:05
    Myślę, że najwięcej może ważyć ok 2 kg. Więcej od rodziców nie powinna.A rodzice mają bardzo dobrą wagę :) Według mnie kupując pieska należy się opierać na jego rodzicach (wadze, wyglądzie itp.)Wtedy mniej więcej wiadomo co z niego/z niej wyrośnie. pozdrawiam
  • waga yorka
    dodał: ~mandarynka, 07-02-2011, 23:45
    witam,moja yoreczka ma 3 m-ce i waży 92 dag też jest po małych rodzicach - tata 1,2 kg a mama 1,5 kg.Twoja powinna być raczej mała tak do 2 kg.pozdrawiam

• dodał: ~Ania, 08-02-2011, 11:56
    Tak wiem że sugerując się wagą rodziców jest OK. Ale ja niestety nie widziałam na żywo rodziców tylko na zdjęciach suczke mi dowiezli do połowy drogi ponieważ byly to zbyt daleko. Sprzedający opisał w ogłoszeniu rodziców i podał wage pisał też ze oboje rodziców do wglądu na miejscu wiec nie sądze zeby bylo inaczej skoro ktoś mógł sobie przyjechac po szczeniaki. Wiec pytanie jest takie czy te 80dkg w wieku 10 tyg wskazuje na to że piesek bedzie do 2 kg czy raczej wiekszy??

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
p y w
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć