legowiska dla psów

Forum: Włos u yorka

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Włos u yorka
    dodał: ~aga, 12-09-2011, 13:47
    dokładnie moja sunia nie ma rodowodu, czyl mam rozumiec ze jej włos juz sie nie zmieni i taki krecony pozostanie i nie bedzie prosty nawet jak dorosnie ?

• dodał: ~lll, 12-09-2011, 15:48
    A ile twoja sunia ma?? Bo u szczeniaków włos na początku ok 3-4 miesięcznego włos jest taki falisty.

• dodał: ~aga, 12-09-2011, 16:09
    moja sunia ma 3,5 miesiaca czyli nie bedzie miała takich kreconych bo jej matka miala idealnie prosty wlos a moja sunia ma takie krecone wlosy na brzuszku i rzbiecie bi na glowie i lapkach ma juz proste

• dodał: ~lll, 12-09-2011, 19:04
    Wydaje mi się że powinna mieć proste z tego co piszesz to jest ona jeszcze mała a w zasadzie wszystkie szczeniaki mają falujące włosy. Co najwyżej będzie miała fale na grzbiecie. Ale mogę się mylić;)

• dodał: ~kk, 12-09-2011, 22:15
    no ja już nie wiem, bo w pierwszym poście pisałaś, że ma włos jak baranek, w każdym bądź razie nie obcinaj, bo yorkom tak wcześnie nie powinno się obcinać i za jakiś czas zobaczysz co z tego będzie, zawsze w przyszłości jakby był mocno kręcony i filcował się, czy byłyby problemy z utrzymaniem go to możesz pójść do fryzjera, żeby dobrał jej jakąś krótszą fryzurę

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
v 0 y 2
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć