legowiska dla psów

Forum: WYPADAJACA SIERSC U YORKA

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• WYPADAJACA SIERSC U YORKA
    dodał: ~AGNIESZKA, 11-10-2010, 18:26
    WITAM SERDECZNIE MAM 4 MIESIECZNA SUNIE I WYPADA JEJ SIERSC CO ROBIC. WLASCIWIE TO TAKI PUCH.I JESZCZE JEDNO PYTANKO 4 MIESIACE I WAGA 2.35 JAKIE ROKOWANIA .POZDRAWIAM WSZYSTKICH GORACO I PROSZE O PORADY.

• dodał: ~Gracja, 11-10-2010, 19:55
    Yorki to rasa która nie linieje. A szczenięta nie mają puchu. Jeżeli linieje i nie ma placków bez sierści tylko na tym miejscu są nowe, to to może być kundelek. Ale jeżeli podczas czesania na grzebieniu widzisz włos, to to normalne, ponieważ podczas czesania można przez przypadek wyrywać włosy. A jeżeli suni wypadają włosy i ma gołe placki to może być chora. Idź do weta.
  • Radze isc do weterynarza
    dodał: ~hanka, 27-10-2010, 17:08
    do lekarza szybko.
  • sierść
    dodał: ~wikiii, 10-05-2011, 19:44
    może sie przebarwiać,ja też panikowałam zapytaj weta czy mozesz jej podac witaminy dermafil dog
  • wypadający sierść
    dodał: ~Izabela, 12-05-2011, 08:48
    spokojnie - sierść " szczenięca " czyli taki jakby " puszek " musi wypaść , aby sierść normalna ( taka jaką mają dorosłe psy ) mogła wyrosnąc na jej miejsce :)
    Ja też tak miałam z moimi szczeniakami - to zupełnie normalne :)
    No chyba, że na skórze zostają gołe placki - to to może być coś poważnego !
    W razie innych pytań chętnie odpowiem na e-mial : izziy@wp.pl

pozdrawiam :D
  • wypadający sierść
    dodał: ~Kaja, 12-05-2011, 15:04
    Czy szczeniak ma rodowód?Jeśli nie to jest po prostu kundelkiem.
  • wypadająca sierść
    dodał: ~Izabela, 12-05-2011, 17:18
    do Kaji - wcale nie musi mieć rodowodu aby był yorkiem . Wypadająca sierść to normalne u yorków w tym wieku ! _________________________________________

Miałam i mam dużo psów tej rasy i każdemu yorczkowi zanim stanie się dorosły psem wypadają włosy , aby na ich miejsce mogły wyrosnąć nowe . Chyba że ( jak pisałam w poprzednim poście )
    zostają gołe plamy na skórze to to może być coś poważnego . Oczywiście jest też możliwość , że kupiłaś kundelka . A wygląda jak szczenie yorka ??
  • wypadająca sierść
    dodał: ~Kaja, 13-05-2011, 14:45
    Rasowy=rodowodowy, pies bez rodowodu to pies w typie rasy lub mieszaniec, nie ma psa bez rodowodu(lub metryki), który jest rasowy.Zapraszam na te strony http://www.stoppseudohodowcom.org/
    http://www.rasowy-rodowodowy.info/

• dodał: ~yorkomanka, 17-08-2011, 21:51
    Nie zgadzam się z tym rasowy-rodowodowy to WIELKA GŁUPOTA wystarczy znależć zaufanego hodowce a ma się pewność że piesek jest rasy, tak RASOWY.

• dodał: ~kk, 18-08-2011, 12:58
    ha ha ha :) i żadnej gwarancji, że nie odziedziczy wad genetycznych po przodkach, już nie mówiąc o innych aspektach, tak mogą pisać tylko osoby, które tak naprawdę nie wiedzą i nie rozumieją co to jest rodowód, co wogóle oznacza to pojęcie
  • Pomocy...;(
    dodał: ~michelle225, 09-01-2013, 19:55
    Moja yorka ma słabe , cienkie włoski . Ma prawie 3 lata i wypadają jej w niektórych miejscach włosy. Ma na ciele gdzie niegdzie gołe plamy. ;( ... Niektórzy mówią , że to oznacza że powoli zdycha! Ale nie widac po niej , bo jest szczęśliwa i chetna zawsze do zabawy. Co robic.? Ma karme Royal C. szampon Champion...
  • michelle225
    dodał: ~lorena, 09-01-2013, 21:16
    z moją sunią jest podobnie ale moja sunia ma 4 latka i coraz mniej sierśći aż starch ją wyczesywac sama nie wiem co poradzic pomużcie nam :(
  • włosy u yorka
    dodał: ~Daria, 09-01-2013, 21:19
    Moim zdaniem to zła pielęgnacja włosów. Dobre kosmetyki powinny załatwić sprawę. Kiedyś też tak miałam- sierść była szorstka i strasznie się kołtuniła a teraz jest długa i lśniąca.
  • dario
    dodał: ~lorena, 09-01-2013, 21:26
    dzienki za odp,,,,a mogłabyś cos wiecej o tych kosmetykach jakiej to marki bo jest dużo tych kosmetykuw od wyboru do koloru ???
  • kubus
    dodał: ~rajmund, 26-10-2014, 18:00
    mam problem z KUBUSIEM ma prawie 4 latka wypadają mu włosy dużo zostaje na grzebieniu przy czesaniu włosy stały się matowe w jednym miejscu prawie wydrapał rane

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
4 q a 3 o w x
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć