legowiska dla psów

Forum: Yoreczek mój maleńki

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Yoreczek mój maleńki
    dodał: ~MADZIALENA, 30-10-2011, 17:28
    Hejka.
    Jak przekonać mamę i tatę na yorka. tata wcześniej się zgadzał, ale wujek i ciocia mają też yorka i wujek (jak dziecko) odmawia nam kupna yorka. mówi że dużo kasy na wszystko trzeba że ich york się nie słucha ich. ale to dlatego że ich ciągle nie ma w domu. a u nas ja najlepiej kupiła bym yorka na ferie zimowe bo lepiej jest go przyzwyczaić. albo na wakacje. ale pozostaje kwestia przekonania starszych. mam wg nie chce słuchać o yorkach. a tata mówi że wujek mówi... ja im pokazywałam tanie ładne i wg marudziłam może 6 miesięcy. tłumaczyłąm nawet robiłam coś takiego że niby z yorkiem wychodziłam na dwór co dzienie. w szkole mam problemy nie raz z koleżankami. i jak powiedziałam mamie że to łagodziło by mi smutki, a za razem uczyło odpowiedzialności. to do niej troche dotarło, a co z tatem
  • pinia
    dodał: ~Weronika Woźniak , 23-02-2015, 20:12
    Pinia to mój pierwszy pies jestem bardzo odpowiedzialna za nią suczkę ma 3 latka a wygląda na roczną sunie bardzo ją kocham ❤ jest dla mnie bardzo ważna.poniewarz jest chora na grzybice dla tego obdarzam ją opieką i miłością żeby było dla niej jak najlepiej.no i nie mogę mieć innego psa bo bardzo jest wtedy smutna i chowa się pod grubą warstwą ubrań i nie mogę jej wyciągnąć bo jest smutna wiec musze ją się opiekować.pozdrawiam Weronika Woźniak z sunią pinia

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
u v j
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć