legowiska dla psów

Forum: York a kotka

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• York a kotka
    dodał: ~Martunika, 11-04-2011, 12:33
    Proszę o poradę. Marzę o suczce rasy york, ale mam 5-letnią kotkę (wysterylizowaną), która prawie nie wychodzi z domu ( bardzo rzadko i zawsze ze mną), więc kontakt z innymi zwierzętami symboliczny. Czy nie zrobię jej krzywdy ( i nowemu zwierzakowi) wprowadzając na jej terytorium szczeniaczka, czy jest szansa,że go zaakceptuje, czasem będą musiały zostać same? Proszę o rady, dziękuję.

• dodał: ~iwcia, 11-04-2011, 13:02
    Ja mam pod jednym dachem kota (wykastrowanego) i sunię york. Świetnie się rozumieją, sunia chodzi za kotem wszędzie, jak tylko go zobaczy. Jak wychodzę z domu to przeważnie sunię zamykam w kuchni, a kot poleguje w jakimś ciepłym miejscu :) Ale to też jest odpowiedzialność, bo gdy kot nie ma humoru, a sunia próbuje go chwytać ząbkami za ogon, to kot się denerwuje i od razu skacze jej do szyi, więc nieupilnowanie myślę skończylo by się tragicznie.

• dodał: ~Martunika1, 11-04-2011, 14:02
    A kto był pierwszy - kot czy pies?

• dodał: ~iwcia, 11-04-2011, 14:41
    Kot oczywiście :) a psiaka mamy od stycznia :)

• dodał: ~milka16, 13-05-2011, 11:51
    Hej dziewczyny. Pomóżcie mi! Mam 6 letnią kotkę(rasa-pers)i tak jak Martunika marze o yorku tylko,że nie o suni tylko piesku. Moja kotka jest bardzoo grzeczna,przyjazna-nie ma z nią kłopotów. Często ma styczność ze zwierzętami,yorkami też. W domu mam też papużke falistą,wiem że to może wydawac sie śmieszne,ale moja Milka się jej troche boi. Jak papużka wyleci i lata sobie po domu to kot za nią gania a jak papuga usiądzie np. na biurku to kot czai sie na nią,ale nie podejdzie,bo sie boi heh,ze 2 razy się chba zdarzyło,że kot wąchał papużke i sie noskami miziali-cudnie to wyglądało. Lubią się ogółem :-)
    Ale przejdzmy do yorka i kota pod jednym dachem. Myślicie,że dałoby to rade? Czy dobrze by się dogadywali? Czy bez problemu zostawali by sami w domu? Prosze piszczcie,mam też kilka innym pytań dotyczących yorka. Jestem dostępna na gg(moj nr to 2067955) bede też odwiedzać ta strone,wiec jak nie na gg to tu się spotkamy. Z góry dzięki :-) Pozdrawiam
  • york i Milka :)
    dodał: ~Izabela, 13-05-2011, 12:26
    Dawno temu miałam tylko yorka i nic poza tym . Raz na spacerze spotkałam bezdomne kociątko . Tak się sprawy potoczyły, że już kilka dni później kot ( Edi ) był ze mną - poprostu go przygarnełam :) więc miałam już yorka i kota . Parę miesięcy później po długich zastanowieniach kupiłam sobie drugiego yorka (Leona) . Oczywiście był bardzo malutki ( miał 8 tyg. jak go do domu przyniosłam ) . Niestety mój Edi (kot) traktował sobie go jak taką mysz :( . Wszystko było bardzo uciążliwe ponieważ musiałam ich trzymać ciągle oddzielnie ( oczywiście ten dorosły york - Maks stwarzał mi jeszcze więcej problemów , ponieważ też nie akceptował nowego lokatora ). Teraz Leon już podrósł i naszczęscie bardzo lubi się z Edkiem ( z Maksem też ) . Myśle , że nie da się stwierdzić czy możesz kupić sobie yorka przy kocie - przecież wszystko zależy od charakteru Milki :) . Uważam, że mogłabyś spróbować :D
    W razie jakiś pytań możesz skontaktować się ze mną na e-mail ponieważ mam doświadczenie w sprawach kot-york . mój e-mail : izziy@wp.pl

Pozdrawiam

• dodał: ~milka16, 14-05-2011, 09:58
    Iza bardzo Ci dziękuje :)
    Pomogłaś mi. Jak będę miała chwilke to napewno się odezwe.

• dodał: ~Izabela, 14-05-2011, 11:35
    Nie ma za co :)
  • Sikanie :)))
    dodał: ~Anna, 24-05-2011, 06:42
    mamy 10 miesiecznego yorka suczke nie umiem jej nauczyc robic siku na dworze (mieszkamy w bloku)spaceruje z nia godzine wraca do klatki schodowej i dopiero tam robi siku....co zrobic

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
9 s i
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć