legowiska dla psów

Forum: york nie chce chodzic na smyczy Pomózcie??????????????????????????????????

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• york nie chce chodzic na smyczy Pomózcie??????????????????????????????????
    dodał: ~agula198, 03-04-2011, 11:11
    witam prosze was o pomoc mam yorka 4,5 mies od 2 mies wychodze z nim na dwór na smyczy i nie chce chodzic wychodzimy kilka razy dziennie dzien w dzien juz 2 mies a on dalej nie chce chodzic siada i i zapiera sie i trzeba go ciagnac w domu w szelkach chodzi bez problemu i na luznej smyczy tam gdzie on chce to tez ale jak go chce poprowadzic w strone gdzie ja chce isc to zapiera sie i nie chce wogóle isc pomożcie jak go nauczyc bym mogła dzieś znim wyjsc?
  • Smycz.
    dodał: ~Marta, 04-04-2011, 10:45
    Skoro mówisz ze po domu chodzi w szelkach to moze rob mu spacerki na smyczy po domu . Wazne jest rowniez to aby smycz nie była długa,piesek powinien byc zaraz obok Twojej nogi,smycz nie powinna byc napieta-jesli zaczyna ciągnąc to stan i nie idz dalej. Po pewnym czasie piesek zrozumie ze nie wolno ciągnąc.

• dodał: ~agula198, 04-04-2011, 14:53
    hej właśnie tu problem piesek wogóle nie ciagnie bo nie chce chodzic to ja go ciagne jak tylko smycz ubieram to sie kladzie i nie chce isc musze go ciagnac ani na luznej smyczy ani na krótkiej .

• dodał: ~Marta, 04-04-2011, 18:07
    Ogladałam dzis Cezara i własnie tam był problem z yorkiem ktory nie chciał chodzic na smyczy. On miał na to trzy sposoby-po pierwsze ktos idzie przed pieskiem i trzyma w dłoniach zabawke,piłeczke,po drugie-jak tylko piesek próbuje usiasc to trzeba pociagnac za smycz i nie dopuscic zeby piesek usiadł,po trzecie-jak nie chce isc to bierzesz go na rece,idziesz z nim kilka krokow i stawiasz na ziemi i prowadzisz na smyczy,i tak kilka razy. Moze ktorys ze sposobow Cezara bedzie dla Ciebie przydatny.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
j w 7 5 1 5 d
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć