legowiska dla psów

Forum: Zaparcie u 6 tygodniowego yorka

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Zaparcie u 6 tygodniowego yorka
    dodał: ~Aga, 01-08-2011, 13:29
    Witam, 3 dni temu kupiłam sobie 6 tygodniową suczkę. :) Karmię ją tak jak doradzili mi hodowcy, czyli karmą Royal Canin Starter (dostałam od nich) oraz gotowanym kurzym mięskiem z ryżem. Piesek dużo śpi, bawi się, jest wesoły, je z chęcią (chociaż na razie tyko z ręki) i sika. Problemem jest zrobienie kupki. Na następny dzień po przywiezieniu pieska zrobił kupkę o 6 rano i na tym koniec. Minęło już 19 godzin i nic. Piesek jest wesoły, wygląda że wszystko jest w porządku, ale nie chce się wypróżnić. Próbowałam masować mu brzuszek, ale na razie nie pomogło. Co jeszcze mogę zrobić żeby mu pomóc? Jak często taki piesek powinien się wypróżniać? Proszę o szybką odpowiedź.
  • sprostowanie
    dodał: ~Aga, 01-08-2011, 13:54
    32 godziny, a nie 19. przepraszam za pomyłkę

• dodał: ~PPP, 01-08-2011, 16:08
    moja 3 letnia sunia robi kupkę 2-3razy na dobę.
    szczeniaczki też powinny przynajmniej 2 razy wypróżnić się. Moim zdanie idź do weta bo sama możesz mu tylko zaszkodzić

• dodał: ~Iwa, 02-08-2011, 17:40
    nie masz kolo siebie jakiegos dobrego weta??
    moje szczeniaczki tez nie umialy sie same wyprozniac a powinny to robic conajmniej 3 razy w ciagu dnia i moja wet kazala mi podrazniac odbyt termometrem ! zrob to samo! pomocz termometr w oliwce zeby byl poslizg:P i wkladaj mu ta koncowke delikatnie mecz go az sie nie zalatwi! dziala!

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
3 3 n l
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć