legowiska dla psów

Forum: ZĘBY U YORCZKÓW

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• ZĘBY U YORCZKÓW
    dodał: ~kinia, 13-01-2011, 12:28
    mam pytanko co do mlecznych zębów u yorków
    Czy wasze pieski przechodziły zabieg pozbywania sie mleczaków u weterynarza???podobno prawie u każdego yorka niektóre mleczaki nie wypadają i musi być poddany takiemu zabiegowi zeby nowe ząbki poprawnie wyszły i się ułożyły.
    Czy to prawda?Czy ktoś nie poddawał się takiemu zabiegowi mimo ze weterynarz nalegał?

• dodał: ~yorek13, 13-01-2011, 13:01
    Yorek miał mieć ten zabieg, ale jakoś odwlekałam, a teraz będzie trudno to zrobić.Najlepiej go zrobić małemu yorkowi.

• dodał: ~Anita, 13-01-2011, 22:11
    Widziałam ale powiem szczerze że nie dopytałam ale wyglądała mi na jakieś 3 kg a ojca nie widziałam ale był mniejszy.Mam pewność co do rasy bo po pierwsze widzę po piesku po drugie to moi bliscy znajomi,od nich wzięliśmy pieska:)pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

• dodał: ~AGNIESZKA, 14-01-2011, 22:56
    witam KINIA POWIEM TAK NIE MA TO JAK ZABAWA ZE SZMATKA, SZNURKIEM . I JAK BEDZIESZ WIDZIEC ZE ZAB ZACZYNA SIE RUSZAC POMALUTKU JAK PIESEK CIE GRYZIE PRZY ZABAWIE PO REKACH RUSZAJ TE ZABKI.U MOJES SONI POMOGLO W 100% WSZYSTKIE WYLECIALY SAME:):) ALE NAPRAWDE WARTO SIE TAK BAWIC A NIE MECZYC NARKOZA I TWARDE ZABAWKI GUMOWE POWODZENIA DAJ ZNAC JAK POSZLO

• dodał: ~Gracja, 14-01-2011, 23:13
    I kup psiakowi w zoologicznym kostki do gryzienia. Moja sunia miała 2 kły mleczne w wieku 9miesięcy i stałe. Miała mieć je usuwane, ale przez zabawę i gryzienia gostek(takich wapiennych) same wyleciały;)

• dodał: ~kinia, 17-01-2011, 09:15
    Dziękuje bardzo za informacje:)
    Agnieszko co do zabaw z moja sunia to bardzo czesto sie bawi zabawkami miśkami itp gryzie strasznie ale tak jak piszesz spróbuje na pewno zabawy ze szmatka albo sznurkiem a po rączkach to ona lubi strasznie gryść :)
    Gracjoo a co do twardych kostek to moja sunia jest w to zaopatrzona :) uwielbia gryść twarde kostki
    Mam nadzieje,że uda mi się poruszyć jej te ząbki zeby same wyleciały, bo nie chce jej poddawać temu zabiegowi :(
    Dzieki dziewczyny za pomoc:)

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
1 3 b s k x p l
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć