legowiska dla psów

Forum: Złe odżywianie

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Złe odżywianie
    dodał: ~Ania, 20-03-2012, 11:32
    Witam!
    Dostałam piękną suzię, która w ogóle nie jest nauczona jedzenia karmy :(
    Próbowałam ją przytrzymać bez jedzenia ( wytrzymała cały dzień ) i wieczorem podałam tylko karmę. Zjadła odrobinkę. Następnego dnia też podałam jej na śniadanie karmę ale znowu nie chciała jeść. Nie miałam serca żeby znowu ja głodzić cały dzień a z drugiej strony nie chcę podawać jej na codzień domowego jedzenia typu ziemniaki czy spaghetti, które zjada z apetytem. Być może nie chce jeść karmy ponieważ jest na etapie " gubienia" mleczków. Proszę o pomoc: Głodzić czy dawać domowe jedzenie? Dodam, że Suzi jest bardzo drobniutka

• dodał: ~Iwona, 20-03-2012, 18:28
    Może przez mleczaki nie chce jeść twardej karmy,bo ją to teraz boli. A ziemniaków nie można dawać yorkom oraz czekolady, cebuli itp...... bo to im szkodzi. A karma z puszki dla szczeniąt?? Proponuję ugotować pierś z kurczaka (bez żadnych przypraw bo tego również im nie wolno) lub mięsko z kurczaka z marchewką zdrowe jedzenie dla takiego pieska. Jest dużo pokarmów dla Yorków i to nie musi być nasze domowe jedzenie oraz tylko sucha karma.

• dodał: ~Ania, 29-03-2012, 18:46
    Dziekuję za rady...
    Suzi do dnia dzisiejszego nie zjada karmy... I jestem zmuszona do zmiany diety :)
    No cóż - przestawie się dla mojej pięknej psinki, chociaż podawanie karmy jest znacznie wygodniejsze :)
  • gotuj sama
    dodał: ~T.J., 09-04-2012, 23:49
    dziewczyno, spaghetti dla psa? ziemniaki? na głowę upadłaś? chcesz leczyć psa poźniej? burek moze i zje takie jedzenie, ale nie york o delikatnym ukladnie trawiennym... i powiedz jeszcze, że mu może to ciepłe podajesz! moja rada, jako wieloletniego hodowcy-jeśli pies nie chce karmy, a chceż zeby zdrowo się odzywaj to przede wszystkim gotuj mu sama. Zdecydowalas sie na psa-to o niego dbaj.

'przyklady posilkow:
    *gotowany bez przypraw kurczak z marchewka i kasza gryczana

*gotowana wolowina z ryżem i marchewką

*gotowana cielęcina z makaronem

*pamiętaj aby podawać psu również przynajmniej raz/dwa w tygodniu ser biały oraz żółtko z jajka.

Odnośnie suchej karmy, ucz ją samego smaku karmy, stosuj zabawy rzucanie karmy, za którą piesek biegnie i w zabawie je, albo wydaj polecenie np, poproś, pies prosi i dostaje karmę.

W moich hodowlach skutkowalo.
    pozdrawiam

• dodał: ~Ania, 17-04-2012, 21:14
    :)Bardzo dziekuję za menu...napewno skorzystam a wlaściwie już korzystam:)
  • Prosze o rade-mam problem!!!
    dodał: ~danio28., 18-04-2012, 15:31
    witam:)mam od miesiaca yorka sunia-5lat.dziwnie sie zalatwia bo podnosi noge i przest to sie osikuje bo jest to suka a zalatwia sie jak pies.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
4 p 4 s o n
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć