legowiska dla psów

Forum: Żywienie i inne porady - proszę o odpowiedź

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Żywienie i inne porady - proszę o odpowiedź
    dodał: ~Właściciel z Bydgoszczy, 25-08-2009, 22:12
    Witam. Mam 6-letnią suczkę. Chciałbym opisać jak często wychodzę z pieskiem i co je. Mam nadzieję, że doradzicie mi co mam polepszyć.

Właśnie dziś mój pies przeszedł operację na zapadnięcie tchawicy przy okazji usuwanie kamienia na zębach. Wychodzę z nim 3x dziennie. Rano około godziny 8:30. Po południu różnie od 13-17. I wieczorem zazwyczaj po 20:00. Na spacery wychodzę strasznie krótko. Piesek zrobi to co trzeba i wracamy do domku. Czy takie pieski nie potrzebują więcej czasu na spacerek. Ile wy wychodzicie z psami i ile czasu? Pies je eukanube. I niestety trzeba być szczerym słodycze (czekolada, wafelki) przy obiedzie wiadomo pod stołem coś skubnie. Możecie napisać co może jeszcze mu zrobić w miarę szczegółowo bym prosił. Pozdrawiam forumowiczów i proszę o rzeczowe odpowiedzi.
  • czekolada dla yorka !!!
    dodał: wito, 25-08-2009, 22:28
    Dajesz czekoladę yorkowi ? Nie wiesz ze można zabić psa jedną tabliczką czekolady ? Yorki nie mogą dostawać czekolady !!!

• dodał: ~Właściciel z Bydgoszczy, 26-08-2009, 22:09
    Wiem, już tego nie robię. Jak mam się zajmować pieskiem po operacji (zapadnięcie tchawicy)?

• dodał: ~Właściciel z Bydgoszczy, 04-09-2009, 22:32
    Niestety psinka zmarła, powikłania po operacyjne. Kupiłem nową suczkę i nazwałem ją tak samo ma 7 tygodni.
  • nowy york jak na lekarstwo
    dodał: wito, 05-09-2009, 22:07
    Tak, to najlepsze rozwiązanie. Kiedyś miałem taki sam przypadek, gdzie tragicznie zginęła mi suczka w wypadku samochodowym. Musiałem natychmiast kupić następnego yorka do domy bo nie dało się wyżyć.
  • odp
    dodał: ~~~Marti~~, 05-11-2009, 13:20
    ja bym radziła wychodzić z psem o 6, ewentualnie o 7.
    oczywiście nie dawać żadnych słodyczy i pilnować pupila.
    potem po sniadaniu psawyjść z nim na dwór.
    po prostu po każdym posiłku psa i w tedy gdy załatwił się w domu. można co 5 i 6 godzin ale ja po każdym posiłku.
    polecam kuwetę a na dnie jej gazetę mi pomaga z yorkiem.
  • MAŁY KŁOPOCIK
    dodał: ~KASIA, 29-12-2009, 17:33
    MOJA SUCZKA MAJA MA 13 TYG KŁOPOT W TYM ZE KUPIŁAM SZAMPON DLA SZCZENIACZKOW NOI MA UCZULENIE COS W RODZAJU CIEMIENIUCHY SMARYJE JA OLIWKA BY TO NATŁUSCIC POWOLI MALEJE NIE WIEM JAKICH SRODKOW DO MYCIA UZYWAC MOZE MI KTOS POMOC PORADZIC
  • Karma ?
    dodał: ~Kinga, 01-01-2010, 18:27
    Czy Yorki karmic trzeba tylko specjalną karma czy mozna tez np. Chappi ? czekam na odpowiedz. Pozdrawiam
    Chapi to też karma, jednak to tak jak by porównać chleb z masłem do kawioru. To jedna z najgorszych karm. Najlepsze to Royal Canin, Arion, Eukanuba i takie należy podawać yorkom.
    Pozdrawiam
  • chudy pies
    dodał: ~Adam, 26-01-2013, 13:45
    mój york dostaje karmę royala,jest bardzo chudy widać na nim wszystkie kości. Co zrobić żeby zwiększyć jego masę ?
  • chudy pies
    dodał: ~Abba K, 26-01-2013, 13:57
    Dawaj mu dodatkowo ryż gotowany z mięsem - z pewnością przybędzie na wadze :)
  • chudy pies
    dodał: ~Abba K, 26-01-2013, 13:57
    Dawaj mu dodatkowo ryż gotowany z mięsem - z pewnością przybędzie na wadze :)
  • chudy pies
    dodał: ~Adam, 26-01-2013, 15:38
    jeśli nie chce jeść niczego to czy ryż coś zmieni ?

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
7 3 i 0 u c g p
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć