legowiska dla psów

Forum: Żywienie Yorka.

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Żywienie Yorka.
    dodał: ~Jessika, 13-01-2010, 21:45
    Mam pytanie moze ktoś bedzie mi w stanie pomuc ,wyczytalam gdzies ze szczeniak (2 miesiące) powinien jesc 60 gram dziennie ja daje mojej malej te 60 gram karmy Royal z karma mokra która dostałam od hodowcy i mam wrażenie ze Moja Diorka chodzi głodna ... Jak daje jej jesc to az sie cała trzesie :) bylam u weterynaza i powiedziala mi ze ona jest za chuda i nie wiem czy dawac jej jest do syta teraz ?zwiekszylam jej troche dawke do 80 g ale i tak mam wrazenie ze chodzi głodna...
  • YORKI-Żywienie
    dodał: ~....., 13-01-2010, 22:17
    Kiedy byłam ostatnio u Weterynarza ze swoją sunią weterynarz poradził mi abym karmiła ją nawet 5 razy dziennie w małych ilościach. U małych Yorków należy postępować tak samo. To okres kiedy U Yorków wzmacniają się kości i piestk rośnie dlatego należy podawać 5 posilków dziennie w małych ilościach ale o stałych porach(najlepiej około godz. 9,12,15,18,20)i kiedy po pierwszym posiłku zobaczymy że piesek się nie najadł to mażemy przy następnym wsypać mu troszkę więcej karmy. W wieku 5 miesięcy można przejść na 3posiłki z zalecaną dawką rozłożoną n te posiłki(jeżeli piesek będzie głodny przy następnym posiłku można mu wsypać trochę więcej)Stale trzeba kontrolować wagę aby piesek nie przekroczył 3 kg.
  • żywienie
    dodał: ~Monika, 05-05-2011, 14:38
    Witam mam pytanie jakie jedzenie oprócz suchej karmy mogę podawać mojemu pieskowi(ma on 2 miesiące).Weterynarz zalecił mi podawać raz dziennie inny posiłek niż sucha karma i nie bardzo wiem co to może być. Proszę o pomoc...

• dodał: ~Marta, 05-05-2011, 18:11
    Ja gotuje ryż z kurczakiem lub indykiem i do tego warzywka.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
u g 6 2 i 6
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć